Понад 11 мільйонів гривень спрямовано до місцевого бюджету платниками єдиного податку Лисичанського регіону

«За січень-липень поточного року, юридичні та фізичні особи — підприємці, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до бюджету 11 млн 458,0 тис грн єдиного податку, — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко, — приріст надходжень у порівнянні до відповідного періоду минулого року складає 929,8 тис. грн».

За її словами: «Основну частину надходжень з цього податку — 10 млн 452,1 тис грн, або 91,2 відсотка, забезпечили фізичні особи. Юридичними особами — платники єдиного податку спрямовано до бюджету 1 млн 5,9 тис грн».

Звертаємо увагу: платники податків на офіційному веб-порталі ДФС можуть отримати інформацію щодо бюджетних рахунків з усіх податків і зборів за посиланням: http://sfs.govua/byudjetni-rahunki/.

Крім того, на офіційному веб-порталі ДФС для платників в електронному сервісі «Електронний кабінет» (cabinet.sfs.gov.ua) у приватній частині (особистому кабінеті) з використанням електронного цифрового підпису доступний розділ «Стан розрахунків з бюджетом», який дає можливість переглянути дані щодо розрахунків з бюджетом за останні 2 роки.

Державна податкова інспекція у м. Лисичанську