Місцеві бюджети Луганщини отримали 4,3 млн гривень від ліцензування алкоголю та тютюну

За інформацією Головного управління ДФС у Луганській області — за січень-квітень 2018 року казна Луганської області поповнилася на 4,3 млн гривень від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, що на 17,3 тис. грн. більше фактичних надходжень за січень-квітень 2017 року.

Станом на перше травня 2018 року на Луганщині здійснюють діяльність 1268 суб’єктів господарювання, які мають ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. З них 1224 суб’єкти отримали ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та 996 суб’єктів отримали ліцензії на роздрібну торгівлю тютюновими виробами.

У січні-квітні поточного року видано 1129 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

В той же час, у січні-квітні призупинено дію 38 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 171 ліцензію, з яких 12 — за порушення законодавства в частини продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв.

Державна податкова інспекція у місті Лисичанську