До уваги платників ПДВ, з 12 серпня набрали чинності зміни!

ДПІ у м. Лисичанську інформує, що наказом Міністерства фінансів України від 21.07.2017р. № 654 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 13 червня 2017 року № 567», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 07 серпня 2017р. за № 966/30834 (далі — Наказ № 654), внесені зміни до наказу Міністерства фінансів України від 16.06.2017р. № 567 «Про затвердження Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних та Вичерпного переліку документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» (далі — Наказ № 567).

У новій редакції викладено п.п.1 п.6 Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі — Реєстр), а саме:

«1) обсяг постачання товару/послуги, зазначений у податковій накладній/ розрахунку коригування, яка подана на реєстрацію в Реєстрі, у 1,5 разу більший за величину, що дорівнює залишку різниці обсягу придбання на митній території України такого товару/послуги (крім обсягу придбання товарів/послуг за операціями, які звільнені від оподаткування та підлягають оподаткуванню за нульовою ставкою) та/або ввезення на митну територію України такого товару, зазначеного з 1 січня 2017 року в отриманих податкових накладних/розрахунках коригування, зареєстрованих в Реєстрі, і митних деклараціях, та обсягу постачання відповідного товару/послуги, зазначеного у податкових накладних/розрахунках коригування, зареєстрованих з 1 січня 2017 року в Реєстрі, і переважання в такому залишку (більше 75% загального такого залишку) товарів з кодами згідно з УКТ ЗЕД, які визначаються ДФС, та відсутність товару/послуги зазначеного/зазначеної в податковій накладній, яка подана на реєстрацію в Реєстрі, в інформації, поданій платником податку за встановленою формою, як товару/послуги, що на постійній основі постачається (виготовляється);».

Також п.2 Наказу № 654 внесені зміни до першого абз. п.2 Вичерпного переліку документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкових накладних/розрахунків коригування в Реєстрі, затвердженого Наказом № 567, відповідно якого передбачено, що платник податків надає письмові пояснення та копії документів, зазначені у Переліку виключно в електронному вигляді.

Наказ Мінфіну від 21.07.2017 року № 654 набирає чинності з дня його офіційного опублікування. Опубліковано в газеті «Урядовий кур’єр» за 12 серпня 2017 року № 150.

Державна податкова інспекція у місті Лисичанську