З початку року платники Лисичанська сплатили до місцевого бюджету 182,6 тис. грн. податку на нерухомість

«За період січень-липень поточного року платники податків, які перебувають на обліку ДПІ у м. Лисичанську, сплатили до місцевого бюджету 182,6 тис. грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» — повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Сергій Макаренко.

Нагадаємо: платниками податку на нерухоме майно, є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти — власники житлової та/або нежитлової нерухомості.

«З 1 січня 2015 року Законом України від 28.12.2014 р. № 71-VII внесені зміни до Податкового кодексу України, згідно з якими податок на майно складається із: податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; транспортного податку; плати за землю. Починаючи із 2015 року, податком на нерухоме майно оподатковується як житлова, так і нежитлова нерухомість, у тому числі частка. У поточному році фізичні особи сплачують податок із загальної площі об’єктів житлової нерухомості, якою вони володіли в минулому році» — наголосив Сергій Макаренко.

Державна податкова інспекція м. Лисичанська