«Гід з державних послуг»: портал з інформацією про державні послуги

Міністерство цифрової трансформації України запустило інформаційний онлайн-портал «Гід з державних послуг» https://guide.diia.gov.ua/ про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Сьогодні на згаданому онлайн-порталі доступна інформація про 1 170 послуг — місце та строки їх надання, вартість, необхідні для отримання документи та спосіб оскарження результатів.

Послуги розподілено за 17 категоріями (залежно від сфери діяльності) та 36 життєвими подіям. Придбати нерухомість, змінити місце прописки чи відкрити бізнес — усю необхідну інформацію щодо офіційних реєстрацій та отримання необхідних послуг можна легко знайти.

"Гід з державних послуг«— це офіційне джерело інформації. Якщо орган виконавчої влади чи місцевого самоврядування під час надання певної послуги вимагатиме документ, про який не згадано на онлайн-порталі, посилання на «Гід з державних послуг» є аргументом для громадян не надавати відповідні документи

«Гід з державних послуг» передбачає зворотний зв’язок для випадків, якщо користувач не знайшов інформацію про певну послугу чи виявив помилку в наявній інформації.

За матеріалами Міністерство цифрової трансформації України