Прикраси своїми руками

В усьому світі зростає інтерес до творчості. Рукоділля знаходить нове життя і стає престижним. В наш час велику цінність мають речі, створені і прикрашені своїми руками.

З метою розвитку творчих здібностей та міжособистісного спілкування в Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування створені та працюють різноманітні клуби за інтересами.

І сьогодні, розповідь про один з таких клубів — клуб з технічної творчості та рукоділля «Дивосвіт» — затишне місце для зустрічей, де можна навчитися чомусь новому та поділитися своєю майстерністю з іншими.

На заняттях клубу учасники навчаються традиційним видам рукоділля та опановують нові стилі та напрямки. Цього разу головним героєм заняття була звичайна застібка-блискавка. Взагалі то, блискавка в одязі виконує захисну функцію, але сьогодні вона послужила для оздоблення одягу, з неї підопічні терцентру зробили різноманітні квіти, брошки та інші прикраси. Трохи фантазії та часу — і відмінні, оригінальні вироби готові. Рукодільницям дуже сподобалась колективна робота в гуртку, а також прикраси, які вони створили власноруч та використовуватимуть у своєму гардеробі.

Лисичанський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)