Конкурс "Підтримай Вікімандри українською"

З 1 по 28 лютого відбудеться конкурс «Підтримай Вікімандри українською», метою якого є наповнення інформацією вільного ілюстрованого онлайн путівника довідковою інформацією про подорожі українською та іншими мовами.

Вікімандри - один з проектів фонду Вікімедіа, найвідомішим проектом якого є всесвітньо відома вільна енциклопедія Вікіпедія.

У конкурсі можуть взяти участь усі охочі. Завдання конкурсантів — створювати та покращувати статті у Вікімандрах українською мовою, а також свторювати нові статті про Україну у Вікімандрах іноземними мовами. Учасники мають бути зареєстрованими у Вікіпроєктах (зробити це можна за посиланням у правому верхньому куті).

Призовий фонд конкурсу становить 16 тисяч гривень. Головний приз - туристична поїздка в межах України. За 2-10 місця у загальному заліку - сертифікати в онлайн-магазинах на туристичне, велосипедне приладдя тощо.

Організатори конкурсу вважають, що проведення конкурсу «Підтримай Вікімандри українською» дасть можливість поділитися своїми враженнями з мандрівниками та підготуватися до нових мандрівок, а головне - створити якісний контент про куточки України й одночасно доповнити вільний путівник українською мовою.

Детальніше із регламентом конкурсу можна ознайомитися за посиланням: Вікімандри:Конкурс_«Підтримай_Вікімандри_українською»

Приклади оформлення статей про міста, маршрути, аеропорти: На_Говерлу_і_Прутецькі__водоспади,    Київ,    Мехіко_(аеропорт).

Перед написанням статті необхідно ознайомитись з матеріалами на сторінці uk.wікіvоуаgе.огg/wiкі/Вікімандри:Довідка