Повідомлення про проведення громадських слухань по проекту "План зонування території (зонінг) м. Лисичанська" (оновлено)

Лисичанська міська рада повідомляє про проведення громадських слухань по проекту «План зонування території (зонінг) м. Лисичанська».

1. Необхідність розробки даної роботи викликана прийняттям Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» від 17.02.2011р. № 3038-VІ, Закону від 15.12.2011 р. № 345 «Про прийняття національного стандарту», ДСТУ-Н Б Б. 1-1-12:2011 «Настанова про склад та зміст плану зонування території (зонінг)».

Зонінгом визначаються умови і обмеження використання території міста, надається обґрунтування меж територіальних зон, встановлюються містобудівні регламенти, визначаються види переважного та супутнього використання земельних ділянок, граничні параметри дозволеного будівництва в цих зонах.

Введення зонінгу забезпечує:

 • — відкриту інформацію про умови використання земельних ділянок на території населених пунктів;
 • — спрощену процедуру надання містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки;
 • — підвищення ефективності використання земельних ділянок, в тому числі шляхом створення умов для залучення інвестицій у будівництво та впорядкування території;
 • — створення підстав та умов для контролю на відповідність затвердженій містобудівній та проектній документації, будівельних намірів забудовника, вже закінчених об’єктів містобудування та умов використання цих об’єктів.

2. Зонінг складається з:

 • — текстових матеріалів — пояснювальна записка;
 • — графічних матеріалів у складі 14 креслень:

«Схема зонування території міста Лисичанськ з територіальними зонами, червоними лініями вулиць та планувальними обмеженнями» в масштабі 1:10000 — 1лист;

«Схема функціонального зонування території з основними типами зон» (кожна територіальна зона на окремому кресленні) в масштабі 1:5000 — 13 креслень.

3. Замовник Зонінгу — Лисичанська міська рада Луганської області, розробник — ТОВ «Інститут Харківпроект».

Директор — Спасов Ю.А., головний архітектор проекту — Гончаренко Ж.І.

Підставою для розроблення План зонування території (зонінгу) м. Лисичанська Луганської області стало рішення Лисичанської міської ради сьомого скликання дев’ятої сесії від 28.04.2016 р. № 9/121 «Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік» та договору № 17635 від 01.06.2016р.

4. З проектом «План зонування території (зонінгу) м. Лисичанська» можна буде ознайомитися протягом місяця з моменту опублікування даного Повідомлення в управлінні архітектури та містобудування за адресою: м. Лисичанськ, вул. Сєвєродонецька, буд. 62 (каб. 33 та 30, 32) та на офіційному сайті Лисичанської міської ради www.lis.gov.ua.

5. Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції щодо проекту «План зонування території (зонінгу) м. Лисичанська» в письмовому вигляді можуть подавати:

 • — повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території м. Лисичанська;
 • — юридичні особи, об’єкти, нерухомості яких розташовані на території м. Лисичанська
 • — власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території м. Лисичанська та на суміжних з нею територіях;
 • — представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на розглянуту територію;
 • — народні депутати України, депутати Лисичанської міської ради.

Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, будівельних норм, державних стандартів і правил та надаватися протягом місяця з моменту опублікування даного Повідомлення у письмовому вигляді (із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом) за адресою: м. Лисичанськ, вул. Сєвєродонецька, № 62 (каб. 30,32) .

Пропозиції, що не відповідають вищезазначеним вимогам, або подані після встановленого терміну, залишаються без розгляду.

Посадовою особою за організацію розгляду пропозицій є головний спеціаліст управління архітектури та містобудування Лисичанської міської ради Семіхіна О.Є.

6. Пропозиції щодо проекту «План зонування території (зонінг) м. Лисичанська» розглядаються у місячний строк з дня завершення строку їх подання.

7. Після закінчення розгляду пропозицій буде проведено круглий стіл з метою обговорення проекту «План зонування території (зонінг) м. Лисичанська».

Управління архітертури та містобудування Лисичанської міської ріди 

Вложения:
Скачать этот файл (Zoning.docx)Zoning.docx[Пояснювальна записка]
Скачать этот файл (Зонинг Лисичанск.pdf)Зонинг Лисичанск.pdf[План зонування території (зонінг) м. Лисичанська]