«Козацькій славі жити у віках!»

Минулої п’ятниці, 12 жовтня, напередодні Дня захисника України та Дня українського козацтва шкільна творча молодь та вихованці Центру позашкільної роботи зі школярами та молоді традиційно привітали захисників України та подарували їм чудове козацьке свято.

Це свято об’єднало різні покоління: ветеранів, незламних героїв сьогодення та юнаків, які у майбутньому будуть гідно присягати українському народові. До святкування долучились головний спеціаліст відділу освіти Людмила Бондаренко, учасник Другої світової війни Віталій Федорович Філонович, отаман Лисичанського осередку Анатолій Шукюров, старійшина східноукраїнської бригади козацтва Олександр Очіченко.

Перед початком дійства усіх охочих запрошували до містечка юних майстрів. Діти з любов’ю та натхненням мали змогу власноруч виготовити синьо-жовті браслети на руку, паперових голубів, оздоблених патріотичними стрічками та з гордістю прикрасити патріотичними оберегами свій одяг.

Свято розпочалося з гучних привітань та яскравих побажань на адресу наших захисників. Під дружні оплески глядачів лунали українські пісні та запальні танці. Зануритись в неймовірну атмосферу славних героїчних часів козацької доби присутнім допоміг військово-патріотичний клуб «Сокіл» під керівництвом Петра Костирі (ЛСШ № 27), вдало продемонструвавши елементи бойових мистецтв тих часів.

З нагоди Дня українського козацтва, у рамках кращих традицій нашого міста на святі було оголошено старт Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура").

Впевненні, що українські юнаки твердо знають історію козацького братства та відважно захищатимуть незалежність і соборність нашої країни.

За матеріалами Центру позашкільної роботи зі школярами та молоддю