Лисичанська територіальна громада долучились до Всеукраїнського забігу «Шаную воїнів, біжу за героїв України»

 Сьогодні, 28 серпня, керівництво та мешканці Лисичанської територіальної громади долучились до Всеукраїнського патріотичного забігу «Шаную воїнів, біжу за героїв України», присвяченому вшануванню пам’яті загиблих воїнів. У заході взяли участь близько 70 осіб з числа представників органів державної влади, правоохоронних органів, учнівської та студентської молоді, мешканці громади.

«Сьогодні кожен з вас пробіжіть дистанцію за захисника України, який віддав своє життя в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої країни. Серед них лисичани – Дмитро Український, Олександр Матус, Володимир Черноволов, Роман Федоров, Віталій Петренко», - звернувся до учасників патріотичного заходу керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка.

 

 Також присутні вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку військовослужбовцям 24-ї механізованої бригади - майору медичної служби Сергію Рокицькому, солдату Павлу Лейбі та підполковнику військової частини А1008, начальнику протиповітряної оборони тоді 51-ї, а тепер 14-ї окремої механізованої бригади Василю Спасьонову.

Зазначимо, що забіг відбувся в рамках державних заходів, присвячених Дню пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Лисичанська міська військово-цивільна адміністрація висловлює вдячність представникам правоохоронних органів та швидкої допомоги за організацію охорони громадського порядку та медичного супроводу під час заходів.

IMG_0748