Відбулося засідання комісії з розгляду питань розміщення стаціонарних та пересувних тимчасових споруд

 Вчора, 27 серпня, відбулося засідання комісії з розгляду питань розміщення стаціонарних та пересувних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Лисичанської міської територіальної громади під головуванням заступника керівника з питань безпеки та громадського порядку Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Максима Черевка.

Під час засідання розглянуто два звернення фізичних осіб-підприємців щодо погодження розміщення пересувної та стаціонарної тимчасових споруд на території міста Лисичанська. Комісією прийнято рішення щодо необхідності додаткового вивчення наданих звернень та розгляду їх на наступному засіданні.

Також комісією обговорені окремі робочі питання по застосуванню вимог Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 № 244 щодо отримання паспортів прив’язки тимчасових споруд.

Відділ архітектури та містобудування управління будівництва та архітектури Лисичанської міської ВЦА