Як Лисичанськ святкував 30-у річницю Незалежності України

 30-у річницю Незалежності України Лисичанськ зустрів яскравим парадом вишиванок, драйвовою і різноманітною концертною програмою та цікавими локаціями для дітей та дорослих.

Вчора, 24 серпня, на головній площі міста відбувся концертно-розважальний захід. Парадом вишиванок з Державним Прапором мешканці міста пройшли головною вулицею міста до площі Перемоги. Вже там пролунав Державний Гімн України та відбувся масштабний дитячий флешмоб.

 

З 30-ю річницею Незалежності нашої держави привітав присутніх керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка.

30-річчя незалежної України – це чудова нагода для добрих справ заради рідної країни. Адже ми всі творимо образ незалежної України. Ми всі причетні до того, якою вона є, якою буде та якою її сприймає світ.

І наша спільна мета і мрія на сьогоднішній день – це досягнення миру на рідній землі, бо визначальним чинником розквіту України є мир і суспільна злагода, громадянське порозуміння і єдність українців, — зазначив очільник міста.

 «Я в захваті, від кількості громадян, які взяли участь у сьогоднішньому святі. Зі святом вас, дорогі земляки! Я люблю тебе, Лисичанськ!», – підсумував Олександр Сергійович.

Цього вечора у виконанні учасників художньої самодіяльності Палаців культури міста лунали пісні про Україну, про рідну землю, про кохання; актори вражали театральною майстерністю під час вистави з національним колоритом, а танцювальні колективи запалювали глядачів цікавими сюжетними постановками.

Родзинкою свята, стало єднання присутніх під час виконання шлягеру «Червона рута».

Окрім того, всі бажаючи мали змогу помилуватися виставкою робіт майстрів декоративно-ужиткового мистецтва та художників, взяти участь у роботі інтерактивних та ігрових майданчиків, різноманітних майстер-класів, а також зробити світлину на згадку про яскравий і святковий вечір.

Фото у фотогалереї (63 шт.)