Шановні мешканці територіальної громади!

Щиро вітаю Вас з 30-річчям незалежності України!

Минуло вже три десятиліття з початку літопису Новітньої історії України. Для держави — це доволі молодий вік. Але всі ми є нащадками наших славетних предків, які писали багатовікову історію. Українська жага до волі та незалежності пройшла скрізь віки і створила той фундамент, на якому ми міцно стоїмо зараз. Кожен з нас отримав свободу, яка є нашою спадщиною та здобутком. Незалежність закладена у нашій ДНК.

30 років — доволі небагато. Але на даний момент вже більш ніж третина населення України народилася вже у незалежній Україні. Для цього молодого покоління українців суверенність таке ж природне поняття, як Прапор і Гімн.

30 років — доволі небагато. Але за цей період ми повною мірою оцінили, який дарунок долі ми отримали три десятиліття тому. Ми дійсно зрозуміли, що маємо і чого не можемо втратити ні за яких обставин. Ми навчилися боротися й перемагати. Навчилися не покорятися нікому і гордо нести жовто-блакитні прапори так, як це робили наші предки. Ми стали справжньою нацією — європейською, патріотичною, гордою та натхненною.

30 років — доволі небагато. Але ми вже можемо підвести своєрідний підсумок. Ми продемонстрували всьому світові, що Україна відбулась як держава, здатна утверджувати демократичні цінності, відстоювати свободу та гідність, захищати свій суверенітет і цілісність. Усі успіхи та звершення вільної України не є чимось ефемерним й абстрактним, а навпаки — сумою конкретних перемог і досягнень кожного з нас.

30-річчя незалежної України — чудова нагода для добрих справ заради рідної країни. Адже ми всі творимо образ незалежної України, ми всі причетні до того, якою вона є, якою буде та якою її сприймає світ.

І наша спільна мета і мрія на сьогоднішній день — це досягнення миру на рідній землі, бо визначальним чинником розквіту України є мир і суспільна злагода, громадянське порозуміння і єдність українців.

Зі святом вас, дорогі земляки!

Слава Україні!

Керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр ЗАЇКА