У Лисичанську відбулося перше засідання комісії з обліку внутрішньо переміщених осіб

 Сьогодні, 11 серпня, відбулось перше засідання комісії з обліку внутрішньо переміщених осіб та надання житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщеним особам (далі – комісія), яка створена відповідно до розпорядження керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації від 01.07.2021 № 623.

Засідання пройшло під головуванням заступника керівника з питань безпеки та громадського порядку Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Максима Черевка.

Робота комісії розпочалася з обрання заступника голови та секретаря комісії. Продовжилося засідання розглядом питання про взяття внутрішньо переміщеної особи на облік громадян, які потребують надання житлового приміщення з фондів житла для тимчасового проживання, та зарахуванням заявника на такий облік.

Зазначимо, що основними завданнями комісії є:

  • – розгляд заяв про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб та членів їх сімей, які потребують надання житлових приміщень з фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб;
  • – перевірка підстав для взяття на облік;
  • – прийняття рішення про взяття на облік та подання його на затвердження уповноваженому органу;
  • – розподіл та надання житлових приміщень.

Додатково повідомляємо, що ведення обліку внутрішньо переміщених осіб, які потребують надання житлового приміщення з фондів житла для тимчасового проживання, та облік житлових приміщень з фондів житла для тимчасового проживання покладено на відділ з обліку, розподілу та обміну житла Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації.

Відділ з обліку, розподілу та обміну житла Лисичанської міської ВЦА