У Лисичанську відбулось засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС

Сьогодні, 21 січня, у військово-цивільній адміністрації (далі — ВЦА) м. Лисичанська відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (далі — ТЕБ та НС). Засідання пройшло під головуванням заступника керівника ВЦА з питань безпеки та громадського порядку — першого заступника голови місцевої комісії ТЕБ та НС Станіслава Мосейка.

Під час засідання члени комісії розглянули питання щодо взяття на баланс Лисичанської житлово-експлуатаційної контори № 1 будівлі гуртожитку за адресою: вул. Паркова, 1д, с. Лисичанський, де знаходиться фізкультурно-спортивний клуб, що буде структурним підрозділом Лисичанської міської ДЮСШ, після створення Лисичанської територіальної громади. Вирішено: ЛЖЕК № 1 взяти на баланс вищезазначену будівлю та Лисичанській міській ДЮСШ включити до штатного розкладу вищезазначений фізкультурно-спортивний клуб, як структурний підрозділ.

Також розглянуто питання про вжиття заходів щодо виконання робіт з благоустрою території міста Привілля у зв’язку з ускладненням погодних умов.

Рішенням комісії надані повноваження відділу охорони здоров’я ВЦА м. Лисичанська, комунальним некомерційним підприємствам «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1» та «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» по медичному обслуговуванню населення селищ та селищ міського типу, які приєднуються до Лисичанської територіальної громади, а саме: Білогорівка, Золотарівка, Верхньокам’янка, Шипилівка, Підлісне, Лоскутівка, Мирна Долина, Біла Гора, Устинівка, Лисичанський, Вовчоярівка та Малорязанцеве.

Окрім того, члени комісії розглянули питання про стале функціонування закладів освіти. Вирішено: уповноважити відділ освіти ВЦА м. Лисичанська щодо взяття бюджетних зобов’язань, нарахування та виплату заробітної плати для закладів освіти, розташованих на територіях, які з 01.01.2021 входять до складу Лисичанської територіальної громади та дозволити у 2021 році користуватися встановленими до 01.01.2021 тарифами на теплову енергію в закладах освіти Попаснянського району.

Також відділом освіти ВЦА м. Лисичанська вирішується питання електропостачання об’єктів освіти, які до 2021 року належали Попаснянській районній державній адміністрації та знаходиться у процесі передачі до Лисичанської територіальної громади.