«Україна - одна для всіх, як оберіг»

Під таким гаслом, сьогодні, 22 січня, в День Соборності України пройшов святковий концерт у міському Палаці культури.

У заході взяли участь керуючий справами (секретар) виконкому Лисичанської міської ради Олександр Савченко, заступник міського голови Ігор Ганьшин, представники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України в Луганській області, Лисичанського міського прикордонного загону, школярі та студенти, громадськість.

У фойє палацу культури гостей зустрічали арт-акцією «Я люблю Україну», виставкою робіт майстрів декоративно-ужиткового мистецтва та малюнків «Моя соборна Україна», а також тематичною фото-зоною.

Розпочався захід, традиційно, державним гімном, який заспівали всі працівники та вихованці палацу культури, а підтримали глядачі у залі.

Керуючий справами (секретар) виконкому Лисичанської міської ради Олександр Савченко привітав всіх зі святом та відзначив, що проголошення Соборності нашої держави і підписання Акту Злуки Української та Західно-Української Народних Республік стало великим історичним моментом та здійсненням мрії поколінь про єдність, свободу і незалежність країни.

«З того часу минуло багато років та вагомі історичні події залишаються символом віри, духовного об’єднання усіх громадян, незалежно від національності та регіону проживання, а також символом боротьби за незалежну, соборну державу», — підкреслив Олександр Олександрович.

Користуючись нагодою, керуючий справами подякував всім, хто своєю мужністю та героїзмом повернув до нашого міста мирне життя у 2014 році та тим, хто боронить кордони нашої країни в зоні бойових дій та побажав всім миру, здоров’я, злагоди та щастя.

Кожний номер святкового концерту з національним українським колоритом присутні вітали оплесками. Виступи хореографічних колективів «Веселка», «Юнліс», «Задоринки», «Арт денс», «Сузір’я», ритмічні вокальні композиції солістів Євгена Федорова, Рудольфа Хачатряна, Лоліти Глотової, та гуртків «Пролісок», «Just Do it» та «Golden Voice» дарували гарний настрій глядачам.

Окрім того, до уваги присутніх представили відеофрагмент «Історія України за 10 хвилин», який дав можливість зазирнути у цікаві сторінки минулого. А вихованці зразкової дитячої театральної студії «Арлекін» поділилися своїми зворушливими та щирими «Мріями про Україну».

За традицією, у фіналі всі учасники заходу встали та взялися за руки, утворивши «живий ланцюг».

Фото у фотогалереї (40 шт.)