В міській раді розглянуто стан погашення заборгованості із заробітної плати перед працівниками та Пенсійним фондом України

Сьогодні, 31 січня, в Лисичанській міській раді відбулось засідання міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, а також з питань реалізації заходів, спрямованих на легалізацію найманої праці. Очолив засідання голова комісії — заступник міського голови Лисичанської міської ради Максим Головньов.

У роботі комісії взяли участь керівники та співробітники відділів й управлінь Лисичанської міської ради та органів державної влади.

Під час засідання комісія заслухала керівників підприємств КП ЛМР «Електроавтотранс», ЛКСП «Лисичанськводоканал» та ПАТ «Лисичанськвугілля» про стан погашення заборгованості із заробітної плати, зі страхових внесків до Пенсійного фонду України, а також про поточну ситуацію зі сплати єдиного соціального внеску на цих підприємствах та заходи, які вживає керівництво для найшвидшої ліквідації існуючої проблеми.

За підсумками обговорення інформацію доповідачів взято до відома та надані доручення щодо розробки графіків погашення заборгованості на 2020 рік.

Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради