У Лисичанську затверджено міський бюджет на 2020 рік

Сьогодні, 23 січня, відбулось засідання чергової 83-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови Сергія Шиліна. У засіданні взяли участь депутати та їх помічники, керівники і співробітники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

На засіданні сесії депутатською більшістю було затверджено міський бюджет на 2020 рік, виділені кошти на фінансову підтримку КП ЛМР «Електроавтотранс» та ухвалена низка питань щодо регулювання земельних відносин.

Окрім того, під час засідання сесії депутати взяли до відома звіт про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами міської ради у 2019 році та внесли зміни до плану регуляторної діяльності на 2020 рік; затвердили Положення про конкурс на посаду керівника КЗ загальної середньої освіти Лисичанської міської ради, науково-проектну документацію «Історико-архітектурний опорний план міста Лисичанськ Луганської області з визначенням меж та режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів», організаційні заходи з питань діяльності КНП «Міська стоматологічна поліклініка»; внесли зміни до штатного розпису Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та звільнили службу у справах дітей Лисичанської міської ради від сплати державного мита.

Також депутати підтримали звернення до Державного агентства автомобільних доріг України щодо безоплатної передачі з власності територіальної громади Лисичанська у державну власність ділянки автомобільних доріг м. Лисичанська, які співпадають з трасою державного значення «Демино-Олександрівка» — Сватове — Лисичанськ — Луганськ та звернення до Луганської обласної державної адміністрації щодо внесення змін до перспективного плану формування територій громад Луганської області.

З усіма рішеннями сесії можна ознайомитися на офіційному сайті Лисичанської міської ради в розділі «Місцеве самоврядування» — «Рішення сесій міської ради» в термін, передбачений Законом України «Про доступ до публічної інформації».