Про роботу Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді

Минулої п’ятниці, 13 грудня, відбулось чергове засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді (далі — Рада) під головуванням начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Ніни Нецвєт.

Під час засідання члени Ради розглянули Резолюцію координаційної ради національно-патріотичних організацій при Асоціації національно-патріотичних організацій, яка була створена 22 січня 2016 року з метою координації спільних дій найбільших Всеукраїнських молодіжних національних патріотичних організацій у сфері національно-патріотичного виховання, а також ряд пропозицій щодо включення до плану роботи Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді у місті Лисичанську на 2020 рік.

Про стан виконання заходів програми національно-патріотичного виховання у 2019 році доповіла головний спеціаліст відділу освіти Людмила Бондаренко (додається), а про заходи, спрямовані на національно-патріотичне виховання в закладах культури міста — головний спеціаліст відділу культури Кристина Веселова.

Під час своїх доповідей спеціалісти зазначили, що більш детальну інформацію про проведені заходи можна знайти на офіційному сайті Лисичанської міської ради http://lis.gov.ua/, а також на сайтах та сторінках у соцмережі Facebook закладів освіти та культури міста.

Заступник голови громадської організації «Лисичанська міська організація ветеранів України» Любов Утєнкова проінформувала присутніх про волонтерську роботу по оснащенню навчальних закладів, міських музеїв та бібліотек новою національно-патріотичною літературою серії «Бібліотека українського воїна». Любов Іванівна підкреслила, що починаючи з 2014 року громадська організація співпрацює з Всеукраїнською асоціацією випускників суворовських училищ (м. Київ), так в поточному році музеї та бібліотеки міста поповнили свої фонди брошурами: «Вірою в правду», «Україна і Крим в історичних взаєминах», «Армія без держави», «Незримий фронт Луганщини», «Фронтові альбоми» тощо. Окрім того, громадська організація щорічно видає свої книги національно-патріотичної тематики: книга пам’яті «Победители», книга спогадів дітей війни «Горечь былого», книга присвячена визволенню Лисичанська «Поклонимся великим тем годам» тощо.

Окрім того, члени Ради рекомендували громадській організації «Луганська обласна спілка учасників бойових дій «Ветерани АТО Луганщини», міській організації «Український союз ветеранів Афганістану», Управлінню патрульної поліції надати пропозиції до Плану роботи Координаційної ради на 2020 рік, а ГО «Луганська обласна спілка учасників бойових дій «Ветерани АТО Луганщини» — визначитись з графіком проведення заходів з національно-патріотичного виховання у музеях шкіл міста.