В Лисичанську пройшло засідання ДНПК

У Лисичанській міській раді пройшло засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії (ДНПК) з питань проведення профілактичних заходів по недопущенню виникнення африканської чуми свиней в м. Лисичанськ. Захід відбувся з метою виконання Протоколу засідання ДНПК при Луганській облдержадміністрації від 30.01.2019 № 1.

Визначення дієвих заходів з ліквідації несанкціонованої торгівлі харчовими продуктами за адресою м. Лисичанськ, кв. Центральний — основне питання обговорення під час засіданні комісії.

Другим питанням, яке розглядалося членами комісії, було зняття карантинних обмежень з осередку сказу в м. Новодружеськ та проведення профілактичних заходів з профілактики сказу в містах Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля. Особлива увага при обговоренні приділялася питанням регулювання чисельності безпритульних тварин, зниженню популяції червоної лисиці в лісосмугах поблизу міста.

За підсумками обговорень було прийнято низку рішення, які можна знайти за наступним посиланням Рішення № 1, 2 від 11.02.2019 засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Лисичанській міській раді