Чергова 57-а сесія міської ради пройшла у Лисичанську (оновлено)

Сьогодні, 31 січня, відбулось засідання чергової 57-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням секретаря міської ради Едуарда Щеглакова. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, керівники і співробітники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

На початку сесії депутати заслухали та взяли до відома інформацію начальника Лисичанського відділу поліції ГУНП в Луганській області, підполковника поліції Андрія Корольова про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Лисичанського відділу поліції ГУ Національної поліції в Луганській області на території м. Лисичанська.

Під час пленарного засідання депутати внесли зміни до міського бюджету на 2019 рік, виділили кошти на фінансову підтримку КП ЛМР «Електроавтотранс» та ухвалили низку питань щодо регулювання земельних відносин.

Депутатський корпус взяв до відома звіт про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами міської ради у 2018 році; інформацію про хід виконання Комплексної міської програми соціального захисту і реабілітації осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2016-2018 роки та затвердив аналогічну програму на 2019-2021 роки; вніс зміни до Положення про відділ освіти Лисичанської міської ради, до списку присяжних, до структури виконавчих органів міської ради, до Положення про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Лисичанська.

Окрім того, депутати на черговому засіданні сесії затвердили детальний план окремих земельних ділянок в районі вул. Сєвєродонецька, 97 та Орловська, 111 м. Лисичанська; встановили туристичний збір у розмірі 0,5% для внутрішнього туризму та 5% для в’їзного туризму від розміру мінімальної заробітної плати; припинили діяльність комунального закладу Лисичанська комунальна лікувально-профілактична установа Міська дитяча лікарня шляхом приєднання до Лисичанської комунальної лікувально-профілактичної установи Центральна міська лікарня імені Титова; прийняли у комунальну власність територіальної громади м. Лисичанська нерухоме майно з державної власності — захисну споруду цивільного захисту, а також звільнили від оплати за комунальні послуги громадську організацію «Лисичанська Федерація боксу».

Наприкінці засідання депутати заслухали звіти директорів комунальних підприємств ЛКАТП 032806 Олександра Квітку та КП «Лисичанський Шляхрембуд» Олександра Сенкевича про роботу підприємств за січень місяць та подальших планах та перспективах розвитку.

У зв’язку з тим, що директора комунальних підприємств КП «ЛЖЕК №5» - Дмитро Полюшко, КП «ЛЖЕК №6» - Дмитро Працюк, КП «ЛЖЕК №8» - Володимир Сиротін та ЛКСП «Лисичанськводоканал» - Максим Фатьянов залишили зал засідань та не прозвітували про свою роботу – сесію не було закрито. Наступне засідання 57-ї сесії міської ради призначене 14.00 7 лютого 2019 року, яке розпочнеться зі звітів директорів вищевказаних комунальних підприємств.

З усіма рішеннями сесії можна ознайомитися на офіційному сайті Лисичанської міської ради в розділі «Місцеве самоврядування» — «Рішення сесій міської ради» в термін, передбачений Законом України «Про доступ до публічної інформації».