Щодо проведення наради з відповідальними за архів юридичних осіб - джерел формування Національного архівного фонду України

Сьогодні, 30 січня, у приміщенні архівного відділу Лисичанської міської ради відбулася нарада з підсумків роботи експертних комісій підприємств, установ та організацій, та пріоритетних завдань на 2019 рік.

На нараду були запрошені відповідальні за архіви підприємств, установ та організацій міста, в діяльності яких утворюються документи Національного архівного фонду України. А саме ПАТ «Лисичанськвугілля», ПРАТ «ЛИНІК», фінансового управління Лисичанської міської ради, Вищого професійного училища № 94, КЗ «Лисичанський медичний коледж», КУ «ТМО м. Лисичанськ», КУ «Лисичанський міський краєзнавчий музей», Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу, ПП «Редакція регіональної суспільно-політичної газети «Новий путь».

На заході були розглянути питання з упорядкування документів, формування справ. Акцент зроблено на своєчасному та правильному проведенні експертизи цінності документів, комплектуванні архіву, забезпеченні зберігання архівних документів, складання довідкового апарату до документів та передачі документів постійного зберігання до архівного відділу Лисичанської міської ради.

Начальник архівного відділу Олена Гайдук