В міській раді пройшло засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

Сьогодні, 10 січня, в Лисичанській міській раді пройшло засідання комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, а також з питань реалізації заходів, які сприяють легалізації найманої праці. Очолив засідання заступник міського голови Максим Головньов.

В роботі комісії взяли участь керівники та спеціалісти структурних підрозділів міської ради, Державної податкової інспекції у м. Лисичанську, Головного управління Держпраці у Луганській області, фонду соціального страхування, міського управління Пенсійного фонду.

На порядку денному стояли питання про стан погашення заборгованості з заробітної плати, платежів в Пенсійний фонд України, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на підприємствах, а також легалізація зайнятості та заробітної плати, дотримання норм законодавства в частині мінімальної зарплати, підвищення рівня оплати праці.

Запрошений на засідання комісії директор Лисичанського КАТП 032806 Олександр Квітка доповів про ситуацію на підприємстві. Він зазначив, що перебуває на цій посаді з 2 січня цього року, а основною причиною заборгованості з заробітної плати вважає скрутне фінансове становище підприємства, адже основним джерелом доходів КАТП 032806 є оплата населення за надані послуги, яка на сьогодні, нажаль, складає 47 %. Олександр Єгорович запевнив членів комісії, що на підприємстві вже є план виходу з існуючої кризи на рік і ведеться жорсткий контроль за витратами господарської діяльності. Всі ці заходи спрямовані на погашення заборгованості перед працівниками.

В.о. головного інженера КП ЛМС «Електротранс» Володимир Суслов звітував перед комісією щодо ситуації, внаслідок якої працівники підприємства не отримують заробітну плату, а підприємство не робить відповідні відрахування. На його думку, подібне складне становище пов’язане з недофінансуванням підприємства з міського бюджету, тому що коштів від продажу квитків не вистачає для фонду заробітної плати. Члени комісії зауважили, що фінансування підприємства достатнє та порадили керівництву КП ЛМС «Електротранс» скласти чіткий план виходу з кризового становища, за яким працювати покроково.