Про роботу міської комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення

Вчора, 28 грудня, у Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання міської комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення, створеної відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.04.2018 № 280. Засідання відбулось під головуванням заступника міського голови Максима Головньова за участю членів комісії — представників УПСЗН, фінансового управління, управління економіки, відділу з обліку, розподілу обміну та приватизації житла.

Під час засідання члени комісії розглянули документи 4 осіб, які мають право на отримання грошової компенсації відповідно до законодавства та прийняли рішення щодо призначення грошової компенсації.

Засідання комісії проводяться в разі потреби. Усього проведено 10 засідань під час яких розглянуто 47 заяви щодо призначення грошової компенсації."

Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради