Про роботу міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

19 грудня в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

До складу комісії увійшли представники виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості та управління Пенсійного фонду України в м. Лисичанську. Засідання комісії відбулося під головуванням заступника міського голови Максима Головньова.

Під час засідання членами комісії було розглянуто 158 заяв, з них:

— 4 заяви щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям;

— 153 заяви щодо призначення житлової субсидії;

— 1 заява з питання внесення пільговика до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, за місцем його фактичного проживання.

По кожній заяві рішення приймається з урахуванням акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї та наданих до заяви документів.

За результатами роботи комісії трьом малозабезпеченим сім’ям була призначена державна соціальна допомога, одній сім’ї в призначенні допомоги було відмовлено.

Житлова субсидія на понаднормову площу житла призначена 80 заявникам, 5 — субсидія буде розрахована на встановлену законодавством соціальну норму житла.

Членами комісії розглянуто 33 заяви щодо призначення житлової субсидії на фактично проживаючих осіб, та ряд інших заяв з питань призначення житлової субсидії.

По заяві, з питання внесення пільговика до Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на пільги за місцем його фактичного проживання, комісією прийнято позитивне рішення.

Засідання комісії проводяться кожного тижня. Всього з початку 2018 року проведено 40 засідань комісії, на яких розглянуто 4042 заяви.

Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради