Чергове засідання виконавчого комітету міської ради відбулось у Лисичанську

Сьогодні, 18 грудня, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

Члени виконавчого комітету заслухали та взяли до відома інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення Олени Єздакової про стан роботи з призначення та виплати всіх видів соціальної допомоги (додаток 1), інформацію начальника управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі ЖКГ Віталія Саханя щодо роботи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ та виявлення правопорушників у сфері благоустрою. Заслухали, затвердили та винесли на розгляд сесії міської ради проект Програми розвитку ЖКГ та благоустрою м Лисичанська на 2019 рік і план роботи міської ради та її виконавчих органів на 2019 рік.

Також під час засідання були ухвалені рішення про видалення аварійних дерев, про дозвіл на купівлю майна та про дострокове розірвання договору на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування з приватним підприємством АТП «Автоальянс» на маршруті № 191 «Центральний ринок — завод ГТВ (через Склозавод)», затверджені Перелік та інформаційні і технологічні картки адміністративних послуг які надаються через Центр надання адміністративних послуг у м. Лисичанську, внесені зміни до міської комісії у зв’язку з кадровими змінами та до Реєстру міських автобусних маршрутів загального користування м. Лисичанська.

Окрім того, члени виконавчого комітету встановили тариф на теплову енергію для бюджетних споживачів, яка надається ТОВ «ДЕМіК», подовжений режим роботи кафе «Адріатік» у новорічну ніч, режим роботи закусочної «Морозко» і супермаркету «Магазин «Семья», надали одноразову допомогу мешканцям міст Лисичанська, Новодружеська, Привілля та погодили відкриття трьох нових міських автобусних маршрутів загального користування м. Лисичанська тощо.

З усіма прийнятими рішеннями можна ознайомитися детальніше на офіційному сайті Лисичанської міської ради в розділі «Місцеве самоврядування»-«Рішення виконавчого комітету» в термін, передбачений Законом України «Про доступ до публічної інформації».