Про роботу міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

Вчора, 14 листопада, у приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

До складу комісії увійшли представники виконавчих органів міської ради та Лисичанського міського центру зайнятості. Засідання комісії відбулося під головуванням заступника міського голови Максима Головньова.

Під час засідання членами комісії було розглянуто 163 заяви, з них:

— 2 заяви щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям;

— 159 заяв щодо призначення житлової субсидії;

— 2 заяви з питання внесення пільговиків до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, за місцем їх фактичного проживання.

По кожній заяві рішення приймається з урахуванням акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї та наданих до заяви документів.

Також, комісією розглянуто подання на 62 отримувача житлової субсидії з питання припинення з 1 жовтня нарахування субсидії у зв’язку із отриманням інформації про зміни в складі зареєстрованих осіб.

За результатами роботи комісії двом сім’ям призначена державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям.

Житлова субсидія на понаднормову площу житла призначена 137 заявникам, 2 — субсидія буде розрахована на встановлену законодавством соціальну норму житла.

Членами комісії розглянуто 13 заяв щодо призначення житлової субсидії на фактично проживаючих осіб, та ряд інших заяв з питань призначення житлової субсидії.

По заявам, з питання внесення пільговиків до Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на пільги, за місцем фактичного проживання, комісією прийнято позитивні рішення.

Засідання комісії проводяться кожного тижня. Всього з початку 2018 року проведено 35 засідань комісії, на яких розглянуто 3212 заяв.

Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради