Лисичанські депутати звернулись до губернатора з пропозицією створити регіональний притулок для утримання безпритульних собак

Вчора, 28 січня, під час чергової сесії депутати міської ради обговорили ситуацію, що склалась в місті у зв’язку зі стрімким зростанням кількості бродячих тварин.

У зв’язку із тим, що міські бюджети не мають коштів для створення та фінансового забезпечення діяльності притулків для бродячих тварин, депутати Лисичанської міської ради прийняли рішення направити звернення до голови Луганської обласної державної адміністрації — керівника обласної військово-цивільної адміністрації з пропозицією створити в Луганській області регіональний притулок для утримання безпритульних собак.

Так, у зверненні значиться: «Створення такого закладу дасть змогу значно зменшити чисельність бродячих тварин гуманними методами у містах Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне, скоротити випадки нападу безпритульних собак на людей та запобігти розповсюдженню хвороб, знизити соціальну напругу та рівень конфліктогенності, викликаних ситуацією з бродячими тваринами».

Відзначимо, що відповідно до звернення притулок запропоновано створити за межами міст у зоні, віддаленій від житлового масиву.