У Лисичанську пройшов традиційний фестиваль ДЮПР (фото)

Вчора, 21 лютого, в центрі позашкільної роботи зі школярами (ЦПРШМ) та молоддю пройшов щорічний традиційний фестиваль дружин юних пожежних-рятувальників (ДЮПР).

Зазначимо, що фестиваль проводиться щорічно за сприяння Лисичанського міського управління ДСНС України в Луганській області, відділу освіти Лисичанської міської ради, дитячої організації «ДОЛЯ» ЦПРШМ.

Головне завдання фестивалю — підтримати прагнення молодих людей об’єднатися і проявити себе в благородній справі попередження надзвичайних ситуацій різного характеру. Фестиваль ДЮПР — це фестиваль юних і сміливих, допитливих і наполегливих, готових в майбутньому надавати допомогу і рятувати в екстремальних ситуаціях. Це яскравий приклад того, як треба боротися і проявляти себе в житті.

У цьому році у заході взяли участь команди дружин юних пожежних-рятувальників з 7 шкіл міста: № 2, 3, 5, 8, 25, 26, 30. Кожна команда мала змогу показати свої знання, вміння, навички у надзвичайних ситуаціях у «Привітанні» та «Домашнім завданні». Порядок виступу команд-учасників визначило жеребкування.

Спритність, знання, артистизм команд оцінювало шановне журі: начальник Лисичанського міського управління ДСНС України в Луганській області Сергій Мазалов, головний фахівець відділу ЦЗ Лисичанського міського управління ДСНС України в Луганській області Оксана Гриценко, головний спеціаліст відділу освіти Лисичанської міської ради Алла Журило, координатор дитячої міської організації «ДОЛЯ» Ксенія Хайруліна.

Кожна команда показала гарні знання правил пожежної безпеки та поводження у надзвичайних ситуаціях. Все це цікаво викладено на естрадно-театральній манер. Яскравими, живими, сучасними, не схожими між собою були виступи школярів. Учасники демонстрували свої здібності, а глядачі змогли насолодитися дотепним гумором, театральними мініатюрами, цікавими номерами. Наприклад, команда школи № 8 представила театральний уривок з казки «Аліса в країні чудес», школа № 26 запропонувала глядачам сценку на тему «Кращий рятувальник року». 

За підсумками роботи журі місця між командами розподілись наступним чином:

І місце — КЗ «ЛСШ № 8»; 

ІІ місце — ЗОШ № 30;

IMG_3430ІІІ місце — ЗОШ № 25.

Заохочувальний приз отримала команда ЗОШ № 26.

Переможці фестивалю отримали грамоти відділу освіти Лисичанської міської ради та солодкі подарунки.