Лисичанськ відвідав Український академічний фольклорно-етнографічний колектив "Калина"

4 січня у рамках проведення культурно-мистецької акції для дітей східних регіонів України «Святий Миколай — дітям сходу» до нашого міста завітав Український академічний фольклорно-етнографічний колектив «Калина» — справжній феєрверк жанрового симбіозу, народної музики, ансамблевого співу та хореографії.

Гостей міста гостинно, хлібом-сіллю зустрічали у ПК ім. В.М. Сосюри. Свій виступ гості присвятили традиціям та обрядам зимового циклу народних свят, починаючи з Андріївських вечорниць та закінчуючи Різдвяною колядою.

Творчість Українського академічного фольклорно-етнографічного колективу «Калина» — це невичерпна скарбниця досягнень унікального і самобутнього народного мистецтва, яке глибоко сягає в сиву давнину. Прекрасні задушевні пісні та танці, висока виконавська майстерність артистів ансамблю підкорили глядачів. Виконуючи важливу духовну місію відродження та розвитку національної культури, колектив проводить велику неоціненну роботу по пропаганді ідеалів і національних традицій та патріотичному вихованні дітей і молоді. Яскравий виступ, потужна позитивна енергетика артистів — все це стало запорукою чудового свята!

По завершенню заходу, під гучні оплески, організатори акції були нагороджені подяками відділу культури Лисичанської міської ради за організацію яскравого свята для дітлахів міста Лисичанська.

Захід відбувся за підтримки народного депутата України Сергія Дунаєва та Лисичанської міської ради.

Відділ культури Лисичанської міської ради