У Лисичанську завершились баскетбольні змагання ІІ відкритого Кубку Луганської області

8 та 9 лютого у Лисичанську завершились баскетбольні змагання ІІ відкритого Кубку Луганської області, пам’яті «Заслуженого машинобудівника України» Івана Михайловича Митько.

На урочистому відкритті змагань були присутні почесні гості: Євген Леонідович Кабаков — представник профспілки ветеранів ПАТ «Лисичанськвугілля», повний кавалер знаків «Шахтарська Слава» та Віктор Ніконорович Воробйов — голова Лисичанської профспілки ветеранів «ЛДГІК».

Змагання проходили за коловою системою. Склад команди: 10 спортсменів (з них як мінімум 2 жінки), 1 тренер, 1 представник. Під час гри на спортивному майданчику повинна була бути присутня хоча б одна жінка с кожної команди.

За підсумком баскетбольних протистоянь маємо наступні результати:

І місце — БК «ЛИНІК»;

ІІ місце — «Освіта»;

ІІІ місце — СК «ЛПК»;

ІV місце — СК «Донець».

Змагання з баскетболу були організовані та проведені завдяки дружній співпраці Луганського обласного відділення (філії) КФВС МОН України, Луганської обласної федерації баскетболу, за ініціативи сім’ї, близьких та друзів Івана Михайловича Митько, при підтримці Луганського обласного відділення НОК України.

Переможці та призери обласних баскетбольних змагань були нагородженні грамотами Луганського облвідділення (філії) КФВС МОН України, медалями, кубками відповідних ступенів та цінними подарунками від сім’ї, колег та друзів Івана Михайловича Митько, призи у номінаціях від обласного відділення НОК України та Луганської обласної федерації баскетболу.

Відзначимо, що Луганщина — це край шахтарської слави. Ім’я Івана Михайловича Митько добре знайоме у колах вугільної промисловості України. Більше п’ятдесяти років Іван Михайлович присвятив вугільному машинобудуванню, за цей час пройшовши від самої першої сходинки крок за кроком до начальника управління вугільним машинобудуванням Міністерства вугільної промисловості України. Іван Михайлович безперечно визнаний одним з найавторитетніших фахівцем і організатором у сфері вугільного машинобудування свого часу. Упродовж усієї служби і роботи мав беззастережний авторитет і повагу. Трудова діяльність знайшла відображення у ряді друкарських праць. Нагороджений почесними знаками, серед найбільш відомих такі як: орден Трудового Червоного Прапора, повний кавалер знаків «Шахтарська слава» і «Шахтарська доблесть», був удостоєний звання «Заслужений машинобудівник України», а як автор певної кількості винаходів у своїй сфері, які використовуються і в наші дні, нагороджений нагрудним знаком «Винахідник СРСР». Яку б посаду Іван Михайлович не займав, його завжди знали як авторитетного спеціаліста, талановитого організатора, який заслужив повагу як у простих трудівників так і в суспільстві. Протягом свого життя Він завжди йшов тільки вперед, не жалкуючи себе, маючи при цьому людяність, повагу до людей. Для нього завжди головним в житті були люди, працьовитість і цілеспрямованість яких є головними шляхами до успіху у своєму розвитку як особистості, так і суспільства в цілому.

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради