В Палацах культури міста відзначили День закоханих!

День Святого Валентина — це свято закоханих, яке щорічно відзначають 14 лютого. Увійшовши до української культури відносно нещодавно, День закоханих вже набув досить великої популярності. До цієї святкової дати в Палацах культури міста відбулась низка розважальних заходів.

Так, у міському ПК відбувся інтелектуально-розважальний квест «Важкий шлях до серця» за мотивами гри «Форт Боярд». Команди повинні були знайти ключі, розгадати таємниці та повернутися зі скарбом. Для того, щоб потрапити в серце форту — скарбницю мудрості та знань учасники подолали ряд випробувань: інтелектуальні запитання від мудреця Мольфара, проходження ниткового лабіринту, рішення головоломок, неймовірна кімната «Angrybirds», пошук ключа в таємничій темній кімнаті, розгадування таємних слів про кохання завдяки кросворду, і ще чимало інших цікавих, веселих конкурсних завдань. Наприкінці заходу на учасників заходу чекав солодкий сюрприз від мережі кондитерських магазинів «Кураж».

У ПК «Діамант» пройшла ігрова програма для учнівської молоді, де на присутніх чекали різноманітні розважальні конкурси та ігри.

А ПК ім. В.М. Сосюри зібрав мешканців мікрорайону на тематичній вечірці «Valentines Party». У фойє присутніх зустрічала ростова лялька «Валентинка», яка вітала всіх зі святом та пропонувала зробити селфі у різноманітних тематичних фотозонах: «Loveis ...», «Закохані котики» та «Дерево кохання». У цей день створювали романтичний настрій солісти Валерія Чередниченко, Наталія Корольова та Лоліта Глотова; танцювальний колектив «Time dance». Також, щоб привітати всіх зі святом, на вечірку завітав біт-боксер Сергій Чернишов. Родзинкою заходу стало віртуозне виконання «Танго» на саксофоні Дмитра Бородавкіна у танцювальному супроводі Владислави Козинської. А кульмінацією вечірки стала феєрична поява Святого Валентина на гіроскутері. Він привітав присутніх зі святом та запросив усіх взяти участь у розважальних конкурсах. Вечірка вийшла запальною та яскравою. Найочікуваніша дискотека не залишила байдужим нікого.