В Лисичанську пройшло засідання чергової 40-ї сесії

Вчора, 21 грудня, в Лисичанську відбулось засідання чергової 40-ї сесії Лисичанської міської ради, яке очолив голова міської ради Сергій Шилін. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міський голова міста Новодружеськ, голова Лисичанської міської виборчої комісії Луганської області Максим Бєлуха, керівники та співробітники органів державної влади, структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

На початку засідання депутати заслухали повідомлення голови Лисичанської міської виборчої комісії Луганської області Максима Бєлухи щодо Постанов Лисичанської міської виборчої комісії від 10.12.2017 року, згідно з якими Тетяна Суржан визнана обраним депутатом та зареєстрована депутатом Лисичанської міської ради сьомого скликання від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок».

Під час пленарного засідання депутати внесли зміни до міського бюджету на 2017 рік, виділили кошти на фінансову підтримку КП ЛМР «Електроавтотранс», дали згоду на співфінансування з міського бюджету проекту «Спортивний майданчик зі штучним покриттям по вул. Жовтневій, 271, м. Лисичанськ — реконструкція», а також прийняли низку рішень щодо регулювання земельних відносин.

Депутатами були внесені зміни до структури та штатного розпису виконавчих органів міської ради, до порядку відчуження комунального майна, яке знаходиться у власності територіальної громади м. Лисичанська, до складу постійних комісій Лисичанської міської ради сьомого скликання.

Також, були внесені зміни до ряду міських програм, а саме до Комплексної міської програми соціального захисту населення міст Лисичанська, Новодружеська, Привілля на 2017-2019 роки, до Міської цільової програми соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2016-2018 роки, до Комплексної міської програми соціального захисту і реабілітації осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2016-2018 роки та до Комплексної міської програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2017-2019 роки.

Рішенням сесії затверджений план роботи міської ради та її виконавчих органів на 2018 рік, Програма благоустрою та економічного розвитку житлово-комунального господарства м. Лисичанська на 2018 рік та Програма міських заходів по роботі з головами будинкових комітетів м. Лисичанська на 2018 р.

Депутатським корпусом була прийнята до відома інформація про хід виконання міської програми профілактики злочинності на 2016-2017 рр. та затверджена комплексна міська програма профілактики злочинності на 2018-2020 р.р.,

Окрім того, під час сесії були ухвалені рішення про розроблення детального плану території у межах вулиць Вокзальної та Малиновського м. Лисичанська та про реорганізацію групи в ДНЗ № 6 «Чайка».

Депутати не підтримали пропозицію фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність» щодо зміни керівника постійної депутатської комісії з питань розвитку міста у галузі житлово-комунального господарства, власності та земельних відносин.

Наприкінці сесії міський голова зачитав заяву про утворення депутатської групи «Альянс», до складу якої увійшли депутати фракції Радикальної Партії Олега Ляшка Ольга Шкарупа, Юлія Курінна, Дмитро Михайлов та позафракційні депутати Павло Кирилов і Андрій Шеховцов.

З усіма рішеннями сесії можна ознайомитися на офіційному сайті Лисичанської міської ради в розділі «Органы власти» в термін, передбачений Законом України «Про доступ до публічної інформації».