У Лисичанську викрилась персональна виставка живопису "Охота пуще неволи"

12 травня в міському краєзнавчому музеї відбулося урочисте відкриття персональної виставки живопису художника — аматора з Новоайдару Володимира Кравченко «Охота пуще неволи».

У заході взяли участь керуючий справами Новоайдарської районної адміністрації Зоя Євдокимова, начальники відділів культури Лисичанської міської ради Людмила Ткаченко та Новоайдарської районної адміністрації Алла Антипова, завідувач сектору з питань інраструктури Новоайдарської районної адміністрації Лілія Свирида, директор Новоайдарського краєзнавчого музею Ганна Божкова, а також учнівська молодь, творча інтелігенція, мешканці та гості міста.

Володимир Кравченко народився в селищі Білолуцьку Новопсковського району Луганської області. Довгий час працював в органах внутрішніх справ та місцевого самоврядування. Почав писати картини три роки тому, хоча малював з самого дитинства. Свої перші роботи створював на стінах та дитячих майданчиках, а потім спробував писати картини на полотнах. І в нього це вдалося!

На виставці автор представив 25 мальовничих картин, виконаних на полотнах та фанері акриловими фарбами. Картини здебільшого форматні, дуже колоритні, виконані в анімалістичному стилі. Головна сюжетна лінія виставки — полювання, саме тому виставка має характерну назву «Охота пуще неволи». Роботи пронизані емоціями мисливця та любов’ю до рідного краю. За допомогою пензлів та фарб художник демонструє нам бездоганність природи та її первозданну красу.

Окрасою заходу став музичний номер у виконанні учнів Лисичанської дитячої музичної школи № 2.

Запрошуємо мешканців та гостей міста відвідати виставку, яка буде працювати по 6 червня.

Відділ культури Лисичанської міської ради