Чергове засідання виконкому відбулось у Лисичанську

Сьогодні, 16 липня, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням першого заступника міського голови Андрія Шальнєва.

Під час засідання було розглянуто питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

Про хід виконання рішення про забезпечення дотримання житлових прав дітей сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа доповіла начальник відділу з обліку, розподілу, обміну та приватизації житлової площі міської ради Тетяна Перепелиця. Інформацію було взято до відома та вирішено залишити дане рішення на контролі (додається).

Начальник відділу культури міської ради Людмила Ткаченко доповіла про виконання міської програми «Мистецька освіта Луганщини». Інформацію було взято до відома та вирішено винести на розгляд чергової сесії міської ради (додається).

Також членами виконавчого комітету затверджено положення про спостережну комісію при виконавчому комітеті Лисичанської міської ради; прийняті рішення про видалення зелених насаджень; про виключення квартири з житлового фонду; виділені кошти на проведення загальноміських заходів, присвячених 5-й річниці визволення міста Лисичанська від незаконних збройних формувань та затверджено рішення про нагородження до цієї дати тощо.

Окрім того, погоджено рішення про нагородження до Дня працівників торгівлі та про нагородження медаллю «За заслуги перед містом Лисичанськ», виділені кошти на надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міст Лисичанська, Новодружеська, Привілля та затверджено суму вартості капітального ремонту житлової квартири особи з інвалідністю внаслідок війни III групи.

З усіма прийнятими рішеннями можна ознайомитися детальніше на офіційному сайті Лисичанської міської ради в розділі «Місцеве самоврядування»-"Рішення виконавчого комітету«в термін, передбачений Законом України «Про доступ до публічної інформації».

Вложения:
Скачать этот файл (Dodatok_1.docx)Dodatok_1[Про хід виконання міської програми «Мистецька освіта Луганщини» на 2017-2019 роки]
Скачать этот файл (Dodatok_2.docx)Dodatok_2[Про забезпечення дотримання житлових прав дітей сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа]