Назва вулиці має значення: громадське опитування

Управління будівництва та архітектури ВЦА м. Лисичанська інформує про проведення громадського опитування під час розгляду питання присвоєння назв новостворюваним об’єктам топоніміки (8 проєктованих вулиць) в межах вул. 9-го Травня та К. Маркса у місті Лисичанськ.

У зв’язку із створенням нових вулиць через забудову частини кварталу 50 років Перемоги в межах вул. 9-го Травня та К. Маркса під індивідуальне житлове будівництво для учасників АТО та інших осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», військово-цивільна адміністрація міста Лисичанськ Луганської області, керуючись статтею 13 Закону України «Про місцеве самоврядування», абзацом четвертим частини першої статті 1 Закону України «Про військово-цивільні адміністрації», Статутом територіальної громади міста Лисичанська, повідомляє про початок проведення громадського опитування під час розгляду питань про присвоєння назв новостворюваним об’єктам топоніміки (8 проєктованих вулиць).

Громадське опитування проводиться з метою залучення представників громадськості до участі у наданні пропозицій щодо присвоєння назв новостворюваним об’єктам топоніміки — 8 проєктованих вулиць в межах вул. 9-го Травня та К. Маркса у кварталі 50 років Перемоги міста Лисичанськ Луганської області.

Участь в опитуванні можуть брати фізичні та юридичні особи, а також громадські об’єднання, що не є юридичними особами.

Строки проведення громадського опитування — з 1 грудня 2020 року по 1 лютого 2021 року.

Організатор — управління будівництва та архітектури військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області.

Прізвище та ім’я відповідальної особи — заступник начальника управління будівництва та архітектури — начальник відділу архітектури та містобудування— головний архітектор — Олейніченко Олена Анатоліївна.

Об’єкти права власності, яким пропонується присвоїти назву (найменування): 8 проєктованих вулиць в межах вул. 9-го Травня та К. Маркса у місті Лисичанськ у кварталі 50 років Перемоги.

Проєктний план забудови розміщено на офіційному сайті ВЦА у розділі «Містобудівна документація» — «Затверджена містобудівна документація» — «Затверджений детальний план для індивідуальної житлової забудови частини території в межах вул. 9-го травня та К. Маркса м. Лисичанськ» або за наступним посиланням https://drive.google.com/drive/folders/1u7DMxVOHBcgg5_K9TIJcKd39JEuQFNpB?usp=sharing

Форма проведення громадського опитування — проведення консультацій шляхом приймання письмових пропозицій (зауважень) щодо назв вулиць на електронну пошту організатора (Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ), або листом на поштову адресу організатора (93100, м. Лисичанськ, вул. Сєвєродонецька, 62) — протягом 2 місяців з початку обговорень.

Отримання додаткової інформації за вищевказаною адресою у робочі дні з 08.00 до 17.00. Перерва 12.00 до 12.48. Телефон (06451) 7-30-24.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи електронній формі із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, у строк, передбачений в інформаційному повідомленні.

Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Пропозиції, які містять ім’я фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події, що пропонується присвоїти новостворюваним вулицям повинні містити обґрунтування такої назви з посиланням на історичні дані.

Результати опитування протягом 14 днів після закінчення строку подання пропозицій будуть узагальнені та оприлюднені на офіційному сайті ВЦА міста Лисичанськ.

Управління будівництва та архітектури ВЦА м. Лисичанська