Протягом тижня до Лисичанської міської ради надійшло 37 звернень громадян

Протягом тижня, з 15 по 21 травня, до Лисичанської міської ради надійшло 37 звернень громадян. На адресу вищих органів влади надійшло 1 звернення.

Найбільш актуальними у зверненнях громадян залишаються питання водопостачання та водовідведення у місті, ремонту будинків та їх покрівель, відновлення дитячих майданчиків на прибудинкових територіях та скверах, сміттєзвалищ вздовж тротуарів.

Продовжують надходити звернення громадян із питань соціального захисту населення: невиплати коштів соціальної допомоги по догляду за особами похилого віку та інвалідами, надання матеріальної допомоги на лікування та гуманітарної допомоги, а також допомоги на дітей багатодітним родинам тощо.

Також тематика звернень порушувала питання перевезення пасажирів громадським транспортом під час дії карантину, земельного спору з користування земельною ділянкою та відлову безпритульних собак.

Всі звернення взяті на контроль і передані до відповідних служб і відділів для виконання. Порушень термінів розгляду звернень громадян немає, всі відповіді надаються вчасно.

Окрім того, на сайті Єдиної системи електронних петицій триває збір підписів громадян з актуальних для міста питань.

За інформацією відділу по роботі з листами та зверненнями громадян Лисичанської міської ради