Протягом тижня до Лисичанської міської ради надійшло 48 звернень громадян

Протягом тижня, з 8 по 14 травня, до Лисичанської міської ради надійшло 48 звернень громадян. На адресу вищих органів влади надійшло 5 звернень.

Найбільш актуальними у зверненнях громадян залишаються питання ремонту будинків та їх покрівель, відновлення дитячого майданчика на прибудинковій території, усунення поривів магістральних трубопроводів водопостачання, відновлення постійного водопостачання під час карантину, усунення заторів у каналізаційних колодязях.

Продовжують надходити звернення громадян із питань соціального захисту населення: невиплати коштів соціальної допомоги по догляду за особами похилого віку та інвалідами, надання матеріальної допомоги на лікування, на реабілітацію після операції, на вирішення соціально-побутових проблем, забезпечення засобами реабілітації (ортопедичним взуттям), призначення субсидії, нарахування адресної допомоги, затримки у виплаті соціальної допомоги одиноким матерям тощо.

Також тематика звернень порушувала питання охорони здоров’я, а саме: надання групи інвалідності особі, яка через стан здоров’я не може прибути до лікарні, забезпечення медичним препаратом «Сальбутамол» по пільговій вартості, проведення КГ діагностики на безкоштовній основі, надання необхідної медичної допомоги 7-річній дитині.

У зв’язку з діючим карантином, мешканці міста порушували питання здійснення перевірки та забезпечення дотримання санітарно-епідеміологічних заходів у транспорті м. Лисичанська (велика кількість пасажирів не дотримується маскового режиму).

Всі звернення взяті на контроль і передані до відповідних служб і відділів для виконання. Порушень термінів розгляду звернень громадян немає, всі відповіді надаються вчасно.

Окрім того, на сайті Єдиної системи електронних петицій триває збір підписів громадян з актуальних для міста питань.

За інформацією відділу по роботі з листами та зверненнями громадян Лисичанської міської ради