Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради

Сьогодні, 3 березня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

Під час засідання було розглянуто та затверджено рішення про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі.

Інформацію про хід виконання у 2019 році Програми розвитку системи освіти м. Лисичанська на 2016-2020 роки, а також зміни та доповнення до «Комплексної програми підготовки та проведення призову громадян України на строкову військову службу у 2020 році» члени виконкому погодили та винесли на розгляд чергової сесії Лисичанської міської ради.

Окрім того, на засіданні члени виконавчого комітету погодили інвестиційну програму КП «Лисичанськтепломережа» на 2020 рік, надали дозвіл на зняття з реєстрації місця проживання недієздатної особи, визначили види громадських робіт у 2020 році для Луганської обласної організації Червоного Хреста України, затвердили норми надання послуг з вивезення твердих, великогабаритних та ремонтних побутових відходів та проведення у 2020 році заходів з благоустрою, озеленення та санітарного очищення м. Лисичанська, створили постійно діючу комісію для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) та постачання гарячої води.

Також на черговому засіданні виконкому було ухвалено рішення про видалення аварійних дерев та про нагородження; встановлено режим роботи кафе «Grill Pab» щоденно з 10:00 години до 23:00 години, без перерви та вихідних; виділено кошти на проведення загальноміських заходів у березні 2020 року та на участь у Міжнародному фестивалі — конкурсі тощо.

З усіма прийнятими рішеннями можна ознайомитися детальніше на офіційному сайті Лисичанської міської ради в розділі «Місцеве самоврядування»-«Рішення виконавчого комітету» в термін, передбачений Законом України «Про доступ до публічної інформації».