Фильтр
 • Щодо обмеження водопостачання

  Шановні мешканці Лисичанської територіальної громади.

  З 16.00 31 травня 2021 року обмежено водопостачання центральної та північної частини міста Лисичанськ та міст Новодружеськ і Привілля у зв’язку з пошкодженням Білогорівського магістрального водоводу Ду — 600мм в районі вул. Г. Потапенко, буд. 376.

  Після закінчення ремонтних робіт на водоводі водопостачання буде відновлено.

 • У Лисичанську завершено демонтаж залишків колишнього пам'ятника В.І. Леніну та постаменту

  Сьогодні, 31 травня, завершено роботи щодо демонтажу залишків колишнього пам’ятника В.І. Леніну та постаменту.

  Відтепер сили комунальних підприємств будуть направлені на благоустрій території площі Перемоги, адже незабаром загальноміські заходи до 25-ї річниці Конституції України та Дня молоді.

  Зазначимо, що загальна вага пам’ятника та постаменту складала понад 100 тон.

 • Вітаємо команду педагогів Лисичанської територіальної громади зі сріблом

   Сьогодні, 31 травня, у м. Сєвєродонецьку відбулись фінальні змагання з футзалу серед працiвникiв закладiв системи освiти Луганської областi.

  За результатами змагань команда педагогів Лисичанської територіальної громади виборола ІІ місце.

  Управління освіти Лисичанської місткої ВЦА

 • Олександр Заїка привітав вихованців дитячих будинків сімейного типу та центру соціально-психологічної реабілітації дітей

   Сьогодні, 31 травня, напередодні Міжнародного дня захисту дітей, керівник Лисичанської міської ВЦА Олександр Заїка, його заступник Олег Калінін та начальник служби у справах дітей Світлана Логвіненко відвідали дитячі будинки сімейного типу Ковриженків, Голдан, Гюрджян, Білецьких, Понедільченків та двох родин Закірових, а також вихованців Лисичанського центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

 • Чергові зміни до порядку призначення житлових субсидій з 1 травня 2021 року

  19 травня 2021 року постановою Кабінету Міністрів України № 505 «Деякі питання призначення житлових субсидій» (далі — Постанова № 505) внесено зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою КМУ від 21.10.1995 № 848.

  Так, рішенням Уряду встановлено, що розгляд питань щодо призначення житлової субсидії на наступний період домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років, проводиться без звернень громадян, крім домогосподарств, яким житлова субсидія:

  • — надавалася у грошовій безготівковій формі;
  • Лисичанський терцентр проводить пізнавальні заходи

   Літні люди та особи з інвалідністю, які перебувають на обслуговуванні в Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування мають змогу активно та цікаво проводити свій вільний час. Адже для них в терцентрі організовують різноманітні заходи: святкові, навчальні, пізнавальні, розважальні тощо.

   На черговому пізнавальному занятті підопічні відділення денного перебування знайомилися з біографією та творчістю українського художника-модерніста Василя Кричевського.

  • У Лисичанську відбулося ЗНО з математики

   Минулої п’ятниці, 28 травня, у Лисичанську відбулося зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з математики. Для проведення якого було створено п’ять пунктів тестування на базі Лисичанського багатопрофільного ліцею (для складання математики рівня стандарту), Лисичанської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 8, Лисичанських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст. № 12 та № 14 та НВК «Гарант» (для складання математики профільного рівня).

   На пунктах тестування очікували 1239 зареєстрованих учасників, з них 447 — випускники закладів загальної середньої освіти нашого міста.

  • 30 травня – День хіміка

  • Лисичанська міська ВЦА стала учасницею громадської ініціативи «День майбутнього професіонала»

    Сьогодні, 28 травня, Лисичанська міська військово-цивільна адміністрація стала учасницею цікавого проєкту. Зранку троє студентів Вищого професійного училища №94 в рамках проходження «Дня майбутнього професіонала» завітали до Лисичанської міської ВЦА та занурились у роботу посадовців.

   Студенти Олег Толмачов «приміряв» на себе посаду керівника Лисичанської міської ВЦА, Віолета Коваленко - начальника відділу культури, а Анастасія Ростова – начальника відділу з питань внутрішньої політики та організаційної роботи.

  • Відбувся конкурс виконавців «Поліський вернісаж»

    У травні учні Лисичанської дитячої музичної школи № 2 дистанційно взяли участь у Х відкритому всеукраїнському конкурсі виконавців на народних інструментах «Поліській вернісаж» (м. Семенівка, Чернігівська область).