Про роботу міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

images27 лютого у приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

Засідання відбулося під головуванням заступника голови комісії Вікторії Горбенко та за участі представників виконавчих органів міської ради, Центру первинної медико-санітарної допомоги № 2, Лисичанського міського центру зайнятості та Управління Пенсійного фонду України в м. Лисичанську, які входять до складу комісії.

Під час засідання членами комісії було розглянуто 52 заяви, з них:

— 5 заяв щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям;

— 45 заяв щодо призначення житлової субсидії;

— 2 заяви з питання внесення пільговиків до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, за місцем їх фактичного проживання.

По кожній заяві рішення приймається з урахуванням акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї та наданих до заяви документів.

За підсумками розгляду заяв, комісією прийнято рішення призначити житлову субсидію:

— 9 заявникам на фактично проживаючих осіб,

— 26 заявникам на понаднормову площу житла та 3 заявникам житлова субсидія буде призначена у відповідності до вимог діючого законодавства, у зв’язку з отриманням доходів у розмірі меншому ніж мінімальна заробітна плата і при цьому єдиний внесок на загальнообов’язкове державне страхування сплачено у розмірі не меншому, ніж мінімальний та ряд інших заяв щодо призначення житлової субсидії.

Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям призначена п’ятьом сім’ям.

По заявам, з питання внесення пільговика до Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на пільги за місцем його фактичного проживання, комісією прийнято позитивне рішення.

Враховуючи важливість питання забезпечення соціального захисту населення та державної підтримки малозабезпечених верств населення, засідання комісії проводяться щотижнево.

Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради