У Лисичанську відбулась комісія з питань присвоєння назв об'єктам топоніміки міста Лисичанська

Сьогодні, 3 липня, у міській раді відбулась комісія з питань присвоєння назв об’єктам топоніміки міста Лисичанська.

Зі вступною промовою виступив міський голова — голова комісії Сергій Шилін, який зазначив основні напрямки роботи комісії та оголосив порядок денний.

Під час засідання було розглянуто листи Українського інституту національної пам’яті за зверненням громадян щодо перейменування вулиць Стаханова, Маршала Жукова, Карла Маркса, Карла Лібкнехта, Клари Цеткін, Рози Люксембург, Жовтневої, Героїв Сталінграду, Леваневського відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

За підсумками обговорення та з врахуванням попередньої думки громадськості щодо не перейменування вищезазначених вулиць, було прийняте рішення залишити назви вулиць без змін.

Також було розглянуто рішення Малорязанцевскої селищної ради про виключення вулиці Овражна із переліку вулиць Малорязанцевської селищної ради. За результатами обговорення вирішено підготувати матеріали щодо включення вулиці Овражна до переліку вулиць міста Лисичанськ та винести відповідний проєкт рішення на розгляд сесії міської ради.