У міській раді пройшло засідання комісії з питань ТЕБтаНС

 Сьогодні, 23 грудня, в Лисичанській міській раді відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБтаНС) під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

Приводом для скликання засідання комісії стало попередження від ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» про знеструмлення 24 грудня 2019 року об’єктів ЛКСП «Лисичанськводоканал», що призведе до неможливості здійснення водопостачання та водовідведення у містах Лисичанську, Новодружеську, Привілля.

 

На засіданні виступили директор ЛКСП «Лисичанськводоканал» Сергій Лозиченко, начальник управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі ЖКГ Віталій Сахань та заступник міського голови Андрій Якимчук.

Сергій Лозиченко відзначив, що Лисичанськводоканал наразі виконує перед ЛЕО всі забов’язання зі сплати поточних розрахунків, але Луганське енергетичне об’єднання намагається отримати борги за минулі роки, на що немає домовленостей між підприємствами.

За підсумками тривалої дискусії, члени комісії ухвалили ряд рішень. ТОВ «ЕНЕРА СХІД», ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» забов’язали виконувати вимоги законів України стосовно безперебійного електропостачання об’єктів водопостачання, особливо в період опалювального сезону. Керівнику ЛКСП «Лисичанськводоканал» члени комісії доручили вжити заходи щодо оплати заборгованості за спожиту електроенергію ТОВ «ЕНЕРА СХІД» та ТОВ «ЛЕО» згідно домовленостей, КП «Лисичанськтепломережа» — притушити котельні до технологічного мінімуму на час відключення водопостачання, начальникам відділу освіти та відділу культури міської ради у випадку тривалої відсутності водопостачання — внести зміни до графіків роботи підпорядкованих закладів освіти та культури, а у разі неможливості призупинити функціонування вище зазначених закладів.

 У зв’язку з відключенням електроенергії та при загрозі виникнення надзвичайної ситуації членами комісії було вирішено від імені міської ради направити листи керівництву держави, області та силових структур, а виконкому Лисичанської міської ради рекомендували виділити з місцевого матеріального резерву ПММ для підвозу води на випадок відключення, Управлінню з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі ЖКГ та ЛКСП «Лисичанськводоканал» скласти графіки підвозу питної та технічної води населенню.

Окрім того, на засіданні член комісії розглянули та ухвалили: План дій спеціалізованих служб цивільного захисту міста, суб’єктів господарської діяльності щодо підготовки до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2020 році на території Лисичанської міської ради (додаток 1) та План роботи місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на 2020 рік (додаток 2).

Вложения:
Скачать этот файл (Dodatok_1.doc)Dodatok_1.doc[План дій спеціалізованих служб цивільного захисту міста, суб’єктів господарської діяльності щодо підготовки до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2020 році на території Лисичанської міської ради]
Скачать этот файл (Dodatok_2.doc)Dodatok_2.doc[ План роботи місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у 2020 році]