У Лисичанську відбулось чергове засідання виконкому

Сьогодні, 17 січня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради. Очолив засідання міський голова Сергій Шилін.

Під час засідання члени виконкому розглянули питання про опіку та піклування, про будівництво та архітектуру.

Члени виконавчого комітету внесли зміни до переліку адміністративних послуг, що надаються через Центр адміністративних послуг у м. Лисичанську, підтримали рішення про організацію проведення громадських робіт у 2017 році. Зазначимо, що проведення громадських робіт планується на базі КП ЛМР «Електроавтотранс» (продаж квитків, охорона територій, благоустрій територій, миття транспортних засобів, прибирання приміщень), ЛКАТП 032806 (благоустрій територій), КП «Лисичанський Шляхрембуд» (прибирання територій), КП «Лисичанська ритуальна служба» (прибирання територій кладовищ, благоустрій територій кладовищ) тощо.

Також рішенням виконавчого комітету були ухвалені рішення про передачу відумерлого майна, про дозвіл на продаж майна та затверджено план підготовки та проведення загальноміських заходів до Дня Соборності України.

З усіма прийнятими рішеннями можна ознайомитися на офіційному сайті Лисичанської міської ради в розділі «Органи влади» в термін, передбачений Законом України «Про доступ до публічної інформації».