Моніторингові обстеження за дотриманням вимог протиепідемічних заходів тривають!

 На території міста продовжує працювати спільна моніторингова група у складі спеціалістів відділу споживчого ринку Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації та Лисичанського управління ГУ Держпродспоживслужби в Луганській області.

У зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 проводяться перевірки дотримання протиепідемічних заходів на період карантину в закладах роздрібної торгівлі, громадського харчування та об’єктах з надання побутових послуг населенню. Так, 19 квітня, перевірено 12 об’єктів роздрібної торгівлі, 5 закладів громадського харчування та 2 об’єкти з надання побутових послуг населення (перукарні).

Проведення протиепідемічних заходів здійснюється відповідно до постанов Головного державного санітарного лікаря України №№ 17, 20, 57, у яких є чіткий перелік вимог до роботи об’єктів торгівлі, закладів громадського харчування, в перукарнях та салонах краси.

Наявність антисептичних засобів, масковий режим та соціальна дистанція між відвідувачами – дотримання таких протиепідемічних норм перевіряють члени моніторингової групи. Нічого зайвого від суб’єктів господарювання не вимагається. В першу чергу – температурний скринінг персоналу. Друге питання – це дотримання гігієни. Ну, і звісно ж, обов’язковий дезрежим з використанням дозволених препаратів.

Члени моніторингової групи проводять роз’яснювальну роботу із профілактики коронавірусної інфекції, як з суб’єктами господарювання, так і безпосередньо з працівниками об’єктів, які обстежуються.

Звертаємось до суб’єктів господарювання та громадян з проханням дотримуватись встановлених протиепідемічних вимог та заходів з метою збереження свого життя і здоров’я та убезпечення оточуючих.

Робота у зазначеному напрямку буде продовжуватись і надалі.

Відділ споживчого ринку Лисичанської міської ВЦА