Щодо надання субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного палива в 2020 році

Субсидія на придбання твердого палива і скрапленого газу (далі — субсидія на тверде паливо) призначається у разі, коли домогосподарство не отримує комунальну послугу з постачання теплової енергії для централізованого опалення (теплопостачання) та не використовує природний газ або електричну енергію для індивідуального опалення.

Безповоротна державна грошова допомога на придбання твердого палива призначається виходячи з норми — 2 тонни на домогосподарство на рік та з урахуванням доходів сім’ї за попередній календарний рік.

Субсидія на тверде паливо призначається за особистим зверненням громадян один раз на календарний рік, а субсидія на житлово-комунальні послуги (електро- та водопостачання, вивезення побутових відходів) розраховується з місяця звернення до кінця поточного року.

Відповідно до постанови Уряду від 27.12.2019 № 1123 громадянам, які одержували житлову субсидію на придбання скрапленого газу, твердого побутового палива та на оплату житлово-комунальних послуг і у них відсутня прострочена заборгованість з оплати послуг, субсидія на оплату житлово-комунальних послуг при наступному призначені (тобто в 2020 році) надається у грошовій готівковій формі.

Отже, особи, які використовують для опалення вугілля, мають право звернутися до управління за призначенням субсидії та подати відповідні заяву та декларацію (за формами, встановленими Мінсоцполітики).

Зауважуємо, що заява і декларація вважаються не поданими у разі, коли не зазначено номер мобільного телефону заявника, — незалежно від того, за призначенням якого виду житлової субсидії звертається громадянин.

Для виплати субсидії готівкою через банк подаються відповідна заява з реквізитами свого рахунку (в форматі IBAN) в уповноваженому банку.

Житлова субсидія не призначається, якщо у домогосподарства буде прострочена понад два місяці заборгованість з оплати комунальних послуг у сумі понад 340 гривень.

Шановні громадяни! Для оформлення субсидії на тверде паливо на 2020 рік звертайтесь до управління праці та соціального захисту населення за адресою: м. Лисичанськ, вул. Малиновського, 22 А, кабінет 1 А, понеділок-четвер, 8.00 до 17.00, п’ятниця з 8.00 до 16.00, без перерви на обід.

Телефон для консультацій та попереднього запису відвідувачів на прийом: 7-35-97, (066)861-77-96.

Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради