Управління праці на соціального захисту населення інформує

На виконання Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» управлінням праці та соціального захисту Лисичанської міської ради проводиться виплата разової грошової допомоги до Дня Перемоги.

Для її виплати у 2016 році до міського бюджету надійшли кошти з державного бюджету у сумі 2 млн. 732,2 тис. грн., за рахунок яких грошову допомогу отримали 3397 ветеранів війни.

До 20 вересня 2016р., ветеранам війни, які не отримали цієї допомоги, пропонуємо звернутися до управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради за адресою: вул. Малиновського, 22а, каб. № 29, 30, телефон 7-30-83.

Відповідно до діючого законодавства виплата грошової допомоги здійснюється до 30 вересня поточного року відповідними органами праці та соціального захисту населення через поштові відділення зв’язку або установи банків шляхом перерахування коштів на особистий рахунок громадян за місцем отримання пенсії, а особам, які не є пенсіонерами, — за місцем їх проживання.

Разова грошова допомога не виплачується в разі смерті отримувача до 5 травня 2016 року або набуття громадянином статусу після 5 травня 2016 року.

Начальник УПСЗН О.А. Єздакова