Оголошено другий етап конкурсу пілотних проектів

Проект Глобального Екологічного Фонду (ГЕФ) та Агентства ООН з промислового Розвитку (ЮНІДО) «Підвищення енергетичної ефективності та стимулювання використання відновлюваних джерел енергії в агро-харчовій промисловості та інших малих та середніх підприємствах (МСП) в Україні» оголошує 2-й етап конкурсу пілотних проектів по впровадженню енергоефективних заходів (включаючи впровадження стандарту енергетичного менеджменту ISO 50 001) та використанню відновлюваних джерел енергії (включаючи встановлення котлів на біомасі, отримання та використання біогазу, забезпечення гарячою водою від сонячних колекторів та інше).

В рамках конкурсу буде відібрано 15 пілотних проектів від підприємств агро-харчової та суміжних галузей (включаючи підприємства, що виробляють обладнання для відновлюваної енергетики), яким Проект надасть підтримку, підготувавши відповідні бізнес-плани та сприяння в залученні інвестицій у формі грантових і кредитних ресурсів.

Для участі в конкурсі, зацікавлені підприємства мають заповнити та надіслати до Проекту не пізніше 15 березня 2015 року анкету, що додається (вищезазначену анкету можна також завантажити з сайту проекту: http://www.reee.org.ua).

Додаткову інформацію можна отримати у національного координатора проекту п. Кирильчука Ігоря (тел.:+38 (050)-330-42-64; e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ).

Заповнені анкети надсилайте та електронні адреси: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. та Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

Інформація з сайту Підвищення енергетичної ефективності та стимулювання використання відновлюваної джерел енергії в агро-харчових та інших малих та середніх підприємствах (МСП) в України (http://www.reee.org.ua).