До уваги суб’єктів господарювання сфери туристичного бізнесу!

Виконавчий комітет Лисичанської міської ради доводить до Вашого відома, що 2014 р. оголошено в СНД Роком Туризму.

В зв’язку з цим пропонуємо Вам всебічно представити туристичний потенціал Луганщини під час проведення наступних міжнародних заходів:

9-12 квітня 2014 року Національним виставковим центром «Белэкспо» (м. Мінськ) спільно з Міністерством спорту та туризму Республіки Білорусь проводитиметься 17-а Міжнародна весняна виставка туристичних послуг «Відпочинок — 2014». Тематикою цієї виставки є подорожі (сезонний відпочинок, бізнес-тури, дитячий відпочинок, круїзи, навчальні тури), екскурсійні програми, спортивний інвентар, страхування в туризмі, санаторії, пансіонати, будинки відпочинку, туристичні клуби, готельний сервіс, товари для відпочинку і спорту, карти, буклети та путівники.

Ярмарок «Відпочинок-2014» є досить популярним і має високий рівень відвідання. Участь у ньому щороку беруть представники туристичного бізнесу з понад десяти країн світу.

Додаткова інформація про умови участі в ярмарку «Відпочинок-2014», а також контактні телефони відповідальних за організацію цього заходу осіб розмішена на сайті: www.belexpo.by/562/1580/1585/?page=1.

Крім того, у квітні 2014 року під егідою Посольства Республіки Білорусь планується провести круглий стіл — презентацію туристичного потенціалу України, на який буде запрошено представників провідних білоруських організацій у туристичній галузі, білоруських ЗМІ, української громади в Білорусі.

У ході цього заходу можна буде презентувати «перлини» туристичної галузі Вашого регіону, обговорити перспективи налагодження співробітництва у туристичній галузі, встановити прямі контакти з білоруськими колегами.

Представників туристичних компаній, які матимуть можливість представити конкретні проекти запрошуємо до участі у круглому столі.

Додаткова інформація про захід, а також про представлені туристичні можливості України буде розміщена на веб-сайті Посольства України, української громади в Білорусі та у білоруських ЗМІ.