ХІ Гомельський економічний форум

Повідомляємо, що 16 травня 2014 року в м. Гомель пройде ХІ Гомельський економічний форум, який спрямований на розвиток взаємовигідного ділового співробітництва, встановлення довгострокових та надійних партнерських зв’язків.

До участі у форумі будуть залучені представники Уряду Республіки Білорусь, керівники органів державного управління й організацій усіх секторів економіки. Учасники зможуть ознайомитися з економічним та інвестиційним потенціалом Гомельської області, в тому числі в межах ХV Міжнародної виставки-ярмарку «Весна в Гомєлє», що буде проводитися в рамках Форуму; перспективними і взаємовигідними проектами в сфері туризму, переробної промисловості, торгівлі й будівничого комплексу.

Додаткова інформація стосовно зазначених заходів буде розміщена на сайтах Гомельського виконкому www.gomel-forum.by та www.gomel-region.by. Контактні телефони організаторів форуму: +37 (523) 2743173; 2749690; 2741912; 1745421; e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .